BİZ KİMİZ?

2002 yılında küçük ölçekli bir triko atölyesi olarak işe başladık. Yıldan yıla trikoya dair yenilikçi, dinamik ve günden güne büyüyen bir koleksiyon yelpazesiyle büyümeye ve gelişmeye devam ettik. 2014 yılında daha büyük bir fabrikaya geçerek hem iş hacmimizi hem de mevcut potansiyelimizi maksimum seviyeye çıkarmayı hedef olarak belirledik. Bununla da yetinmedik;2017 yılından yalnız merkez bazlı satış yapmak yerine şube sistemine geçiş yaparak müşterilerimizin bize daha kolay ulaşmasını sağlamaya çalıştık.2018 yılı itibariyle ise yalnız triko ile değil konfeksiyon grubumuzla da arz-talep potansiyelimizi yükseltmeyi kendimize görev bildik.

Politikamızı daima insan odaklı tuttuk. Böylece hem kendi bünyemizde en doğru isimlerle çalışmayı hem de tüketicinin ne isteyebileceğini en sade ve en net şekilde anlamayı hedefledik. Bunun bize kazancı markamızda esas olan güler yüzlü genç ve dinamik bir ekip, kaliteli ve günümüz trendlerine uygun en doğru ürünleri üretmek oldu.

Bugüne gelindiğinde Türkiye’nin hemen her yerinde toptan ve perakende satış noktalarında aranan marka olmayı başardık. Bu başarının kaynağı ‘’Yalnız satmak için değil değer katmak için üret.’’ Felsefemizdir.

Deneyimlerimiz

Triko - 16 yıl
Uluslararası Triko - 10 yıl
Moda Araştırmaları - 14 yıl

H. Ahmet Kömür

Kurucu

 

Vizyonumuz hızla değişen küresel ekonomide tekstil sektörünün gerek ulusal gerekse uluslararası pazarlarda şartlar dahilinde yerini koruması veya yükselmesi için azami ölçüde katma değeri yüksek bir marka olabilmek ve mevcut potansiyelimizi bu vizyon doğrultusunda en verimli şekilde kullanabilmek.

Misyonumuz kaliteyi günden güne değişen trendleri de göz önüne alarak en hızlı, güvenilir ve en kolay ulaşılabilir şekilde tüketiciyle buluşturmak ve bunu yaparken hem keyifle çalışmak hem de güler yüzümüzle memnuniyet seviyesini her daim en üst düzeyde tutmak.

0
Uzman
0
Mutlu Müşteri
0
Başarılı Ürün

Neden Biz

AR-GE

Şirketimizin vizyonu, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini aşabilmek için daima alanımızda öncü olmak ve bir adım önde olmaktır. İplik araştırma ve geliştirme hizmetlerimiz iplik kalitesiyle ilgili yenilik ve eğilimleri her sezonda müşterilerinize yansıtıyor.

Saygı

Tam müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmetler sunuyor ve müşterilerimizle güvenilir, güçlü ilişkiler kuruyoruz.

Tasarım

Tasarım hizmetlerimiz pazardaki tedarikçiler arasında rekabet avantajımızı korumamızı sağlarken aynı zamanda müşterilerimiz için doğru ürünü bulmaya da yardım etmektedir. Müşterinin tasarım bilgilendirmeleri üzerine tasarım yapmanın yanı sıra tüm ilgili moda fuarlarını, defileleri takip edip yurt dışındaki mağazaları düzenli olarak ziyaret ederek müşterilerimize yeniliklerle ilgili bilgi ve tavsiyeler sunuyoruz.

Fotoğraflarla Şirketimiz